Úvod do sveta dizajnových dlažieb a obkladov

Dnešná doba by sa dala výstižne opísať viacerými slovami. Jedno z nich, ktoré Vás určite napadne je aj rozmanitosť. Množstvo farieb materiálov a povrchov vidíme na každom kroku. Výnimkou samozrejme nie je ani svet obkladov a dlažieb.

Obrovský technologický pokrok zaznamenávame aj pri týchto, zdanlivo základných, stavebných materiáloch. To čo bolo niekedy len snom, je momentálne realitou. Obklady a dlaždice v gigantických rozmeroch až 320×160 cm, vzhľad dlždice upravený na mieru podľa Vašich snov a použitie aj v tých najextrémnejších podmienkach. Vďaka novým technológiam je všetko spomínané možné a preto nemusíte robiť kompromis.

 

Poradíme Vám

Možno sa Vám zdá, že je možností až príliš veľa. Nezúfajte, od toho sme tu my, aby sme Vám poradili. Či už si neviete rady s výberom veľkosti, povrchu alebo vzhľadu. Najlepšie je začať otázkou, čo chcete vzhľadom priestoru docieliť. Je to pocit luxusu ako z najdrahšieho hotelu, alebo hľadáte niečo útulnejšie čo Vám pripomenie príjemnú spomienku z detstva. Vďaka našemu širokému sortimentu talianských obkladov a dlažieb veríme, že nájdete presne to, čo hľadáte.

 

Množstvo možností

Ak sa chcete trochu zorientovať v základných pojmoch a dlažbe ako takej, neváhajte navštíviť náš slovník pojmov, ktorý Vám zlepší orientáciu a chápenie tohto materiálu. Ďalej môžete navštíviť nás katalóg, kde máme dlažby rozdelené jednoducho podľa vzhľadu. Mramor, betón, drevo, kov ale aj koža, toto všetko sú materiály, ktorých zastúpenie nájdeme v technicky pevnejšom a stálejšom prevedení – gresovej dlažbe.

3D vizualizácia

V prípade, že už máte výber materiálu za sebou, ale neviete si ho predstaviť v priestore, vieme Vám s týmto krokom pomôcť našou 3D vizualizáciou, aby ste sa uistili, že ste si vybrali dobre. Stačia nám k tomu rozmery miestostí a materiál, ktorý ste si vybrali, a my Vám v priebehu pár dní zašleme hotovú 3D vizualizáciu.

Nezabúdajte, či už ste na úplnom začiatku, alebo máte svoju predstavu jasnejšiu, vieme Vám v ktoromkoľvek kroku pomôcť a poradiť, aby sme dospeli hlavne k Vašej spokojnosti.