Nápady na Valentínsky kúpeľ

Kedykoľvek v roku je vhodný čas na romantický kúpeľ s vašou láskou, ale na Valentína je špeciálny deň na oslavu. Po luxusnej večeri môžete vziať vašu lásku pod romantickú sprchu!

Je ľahké vytvoriť romantickú atmosféru v kúpeľni, ale ak nemáte predstavu ako to urobiť, ste na správnom mieste.

Červená farba je najcharakteristickejšou farbou romantiky, takže natrhajte okvetné lístky ruží a hoďte ich do vane alebo okolo nej. Sviečky taktiež robia atmosféru romantickejšou a intimnejšou. Dajte sviečky všade a nechajte ich, aby osvetlovali hľavne vaňu. A ak jej chcete spraviť ešte vačšiu radosť, kúpeľ by mala mať veľa bubliniek. Bublinky sú jednoducho TOP. Ale ak, červená nie je vaša obľúbená farba, stačí vytvoriť celú atmosféru vo farbe, pri ktorej si oddýchnete. Môže to byť fialová alebo žltá, alebo akákoľvek iná.

A ak vaša kúpeľňa má veľké okno s neuveriteľným výhľadom, nie je o čom, úspech zaručený. Spravíte efekt “veľkého okna”. Bude to perfektné. Keď je zima spravte si kúpeľ pred krbom s horúcou vodou.

Nezabudnite prekvapiť svoju lásku romantickým kúpeľom a pri príprave nezabudnite na detaily. Spravte atmosféru romantickou, intímnou a nezabudnuteľnou. Buďte romantickí a zamilujte sa znova a znova!

Napíšte komentár či sa vám článok páčil a nazor na umývadlo nižšie 🙂

 

Pozrite si aj náš nový katalóg produktov!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *