Naša firma

MAAG je importér, distribútor a exkluzívny predajca talianskych keramických a gresových obkladov, dlažieb a mozaík. Na slovenskom a českom trhu pôsobíme už od roku 1994. Naše obklady a dlažby imitujú vzácne kamene, drevo a kovy nachádzajúce sa v prírode, sú ale oveľa pevnejšie a odolnejšie. Inšpirujte sa naším mramorovým, kamenným, betónovýmdreveným či retro dizajnom. Okrem toho ponúkame aj 3D obklady či mozaiky.

IMG_20200626_140514

Náš sortiment zahŕňa aj rozdielne veľkosti, od najmenšej mozaiky, merajúcej 1 x 1 cm, až po nadštandardné veľké formáty merajúce 1,6 x 3,2 m. Naše obklady a dlažby sú vhodné do kúpeľne, do kuchyne, na terasy a do všetkých interiérov a exteriérov. Špecializujeme sa aj na pokladanie dlažby vibračnou metódou do polosuchého betónu.

Naši partneri

Firma MAAG sa špecializuje na keramickú a gresovú dlažbu a obkladu. Popri tom prirodzene spolupracujeme s firmami, ktoré sa špecializujú na produkty v príbuznej oblasti ako sú: lepidlá na obklady a dlažby, špárovačky, rezačky, batérie, sanita, vybavenie kúpelne, stavebné profily, atď.

Naši klienti

V našom portfóliu nájdete nielen takých klientov ako sú supermarkety, banky, obchodné centrá, čerpacie stanice, bytové komplexy, autosalóny, reštaurácie, ale aj mnoho rezidenčných projektov, ako práve ten váš.

Naši výrobcovia

Vd’aka našej dlhodobej tradícii a exkluzívnym vzťahom s poprednými talianskymi výrobcami obkladov, dlažieb a mozaík, sme vždy o krok vpred pred inými dodávateľmi. Prinášame na slovenský a český trh nielen tie najnovšie trendy, ale aj ten najlepší štandard za špeciálnu cenu. Každý obklad, dlažba, či mozaika je osobne vybraná naším špecialistom práve pre vás.