Pracovná ponuka:

INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR / ŠPECIALISTA PREDAJA

Pracovná ponuka pre: Bratislava a Brno

Zaujíma ťa interiérový dizajn a vieš rozoznať škaredé a pekné bývanie? Možno aj tvoríš 3D vizualizácie (nie je podmienka, iba výhoda)? Máš sebavedomé a príjemné vystupovanie?

Tak hľadáme práve teba…

In interior design veritas.
100% predstava predáva

Sme firma, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou luxusných obkladov a dlažieb (kachličiek) a hľadáme novú kolegyňu / kolegu do nášho tímu. Ponúkame ti zaujímavé finančné ohodnotenie (fix) a máme aj provízny systém, kde si vieš zarobiť 2. výplatu. Stačí sa iba snažiť a ono to pôjde samo. Radi ti pomôžeme a samozrejme ťa zaučíme.

Čomu sa budeš u nás venovať?

  • poradenské a predajné činnosti v rámci kúpeľňového štúdia (Príde zákazník, pekne pozdravíš a spýtaš sa s čím mu vieš pomôcť…)
  • návrhy riešenia kúpeľňových interiérov – cenová ponuka, 3D vizualizácie (Keď už zistíš, že pánko fakt nezablúdil, a ani sa neprišiel ku nám ohriať, či ochladiť, tak zisťuješ ďalej: Kvôli čomu prišiel? – (ponúkame kachličky, sanitu, stavebnú chémiu a keď je nám niekto sympatický, tak aj kávičku, keksíky a ovocie) Akú má predstavu o svojej novej kúpeľni? Koľko m2 kachličiek potrebuje? Potom vytvoríš cenovú ponuku a keď je všetko odsúhlasené, objednáš tovar.)

Čo od teba požadujeme?

Buď férový, usmiaty a kolegiálny (občas dones koláčik). Treba vedieť pracovať s Wordom, Excelom a internetom. Keď máš vodičák a auto, tak budeš občas vyslaný/á do terénu (na poštu, atď.) a tak sa môžešv uliať od občasného stereotypu.

Ak si sa v tomto inzeráte našiel/la, tak nám pošli svoje CVčko a teš sa, že si spravil/a pre seba niečo dobré. Lebo u nás ti dobre bude. Zaručene!!! 100% garantované!!!

CV posielaj na: karieramaag@gmail.com