Chic Wood

Zobraziť celý popis série Chic Wood


Maag spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

* povinný údaj
Kategórie:

Popis

Séria Chic Wood od výrobcu Panaria je gresovou dlažbou, ktorá spĺňa najvyššie požiadavky moderného štýlu a kvality. Je imitáciou dreva v 5 prírodných farbách: HONEY, MILK, FOAM, COCO, EMBER. Ponúka 4 rozmery: 20×120, 20×180, 30×120 a 30×180 cm. 3 hrúbky: 10, 12, 20 mm. A 5 dekorov: Chevron, Herring, Quadrus, Quadrus1 a Quadrus 2.  Je vhodná do interiéru i exteriéru. Séria Chic Wood umožňuje vytvárať rôzne kombinácie a riešenia pre dokonalosť Vášho priestoru. Obklad a dlažba so vzhľadom dreva dáva pocit príjemnosti. Táto séria bola inšpirovaná láskou k prírode, jednoduchou eleganciou, a tak vznikla prirodzená krása.

Výhody série

Chic Wood

Výhodou kolekcie Chic Wood je jej použitie – aj ako vonkajšia a vnútorná dlažba alebo obklady do kuchyne či kúpeľne. Vďaka ochrannej antibakteriálnej technológii majú dlaždice Chic Wood nepretržitú, účinnú a trvanlivú ochranu proti šíreniu baktérií, sú testované a certifikované.

Výroba v Panaria

Panaria vyrobila gresové dlaždice, bez glazúry, zložené z veľmi jemnej zmesi kvalitnej hliny s prídavkom živca, kremeňa a kaolínu. Vyrobené suchým lisovaním rozprašovaných práškov a následne spekané priemyselným spaľovaním pri teplotách nad 1200 ° C.

Pre viac informácii alebo špecializovaný katalóg k tejto kolekcii nás neváhajte kontaktovať. V prípade, že si neviete rady s výberom dlažby, pripravili sme pre Vás krátky úvod do sveta dizajnových dlažieb a obkladov, ktorý Vám pomôže s prvými krokmi pri výbere jedného z najnákladnejších stavebných materiálov.

Ďalšie informácie

5 farieb

HONEY (interiér, exteriér), MILK (interiér, exteriér), FOAM (interiér), COCO (interiér, exteriér), EMBER (interiér)

4 veľkosti

20 x 120 cm, 20 x 180 cm, 30 x 120 cm, 30 x 180 cm

3 hrúbky

10 mm, 12 mm, 20 mm

5 dekorov

Chevron, Herring, Quadrus, Quadrus 1, Quadrus 2